Atskats uz BRTS 10 gadu jubilejas konferenci

Ievietots 6. January 2009 - 19:22

Semināram - 10

2008. gada nogalē Baltijas Reformātu Teoloģijas seminārs atzīmēja savas pastāvēšanas 10. gadadienu. Semināra mērķis ir sagatavot Dieva Vārda kalpotājus un kalpošanu vadītājus, kas būtu uzticīgi Bībeles mācībai un aicinājumam. Un tādēļ, lai atzīmētu šo priecīgo notiku, BRTS kopā ar Rīgas Reformātu Bībeles draudzi un Rīgas Reformātu draudzi, noorganizēja jubilejas konferenci "UZTICĪGI VĀRDAM MAINĪGAJĀ PASAULĒ", kas 15.novembrī norisinājās Reformātu baznīcā Vecrīgā.

Konferences mērķis bija stiprināt Semināra studentus, atbalstītājus un interesentus, parādot, ka uzticība Dieva Vārdam baznīcai ir palīdzējusi pārvarēt pat vislielākos pārbaudījumus un krīzes. Konferences runātāji bija ilggadējie BRTS pasniedzēji no ASV un Eiropas, kas lasīja šādas lekcijas:

• "Dievs ir runājis: Jēzus, Raksti un Jaunās Derības autori" - Dr. Gordon Campbell (Belfāstas Universitāte, Īrija);
  • "Reformācija: kā sludinātais Vārds izmainīja viduslaiku Eiropu?" - Dr. Joseph Hall (Emeritus, Covenant Theological Seminary, ASV);
  • "Drošais Vārds satricinātajā pasaulē" - Dr. Thomas Johnson (Martin Bucer Seminary, Vācija);
  • "Kāpēc 21.gadsimtā nepieciešama teoloģiskā izglītība?" - Dr. David Ludwick (ITEM prezidents, ASV)

Mūsu mājas lapas sadaļā "Raksti" drīzumā būs pieejami šo lekciju transkripti gan angļu gan latviešu valodā.

BRTS jubilejas konferences noslēgumā notika pastorālās studiju programmas izlaidums, kur diplomu par veiksmīgu programmas apguvi saņēma divi BRTS studenti.

BRTS vadība un administrācija ir pateicīga visiem pasniedzējiem, atbalstītājiem un draugiem par iespēju kalpot baznīcai. Iespējams, uz lielo pasaules notiku fona, šis darbs ir kā mazs piliens milzīgā okeānā, tomēr Dievam ir savs plāns attiecībā uz šo reģionu, un BRTS ir priecājas par iespēju sagatavot uzticīgus Vārda kalpus!