venema_1

Pasniedzējs: Dr. Kornels P. Venemā (ASV)
Norises laiks: 2018. gada 10. – 14. septembris

Norises vieta: Rīgā, Akas ielā 13, plkst. 18:00-21:00.
(Angļu valodā, ar sinhrono tulkojumu latviski.)

KURSA APRAKSTS

Šī kursa priekšmets ir Dieva atklāsme par sevi, Viņa izzināmība, trīsvienība, īpašības un darbi. Tiks studētas Dieva radīšanas un providences darbu, kā arī predestinācijas un izredzēšanas mācības.

PAR PASNIEDZĒJU

Dr. Kornelis P. Venemā ir prezidents un doktrinālās teoloģijas profesors Vidus-Amerikas Reformātu Seminārā (Daierā, Indiānas štatā, ASV). Doktora grādu ieguvis 1985.g. Prinstonas Teoloģijas Seminārā.

Paralēli darbam seminārā viņš kalpo kā viens no mācītājiem Apvienotajā Reformātu draudzē Daieras pilsētā un regulāri raksta diviem periodiskiem teoloģiskiem izdevumiem.

Dr. Venemā ir vairāku nozīmīgu grāmatu autors, to skaitā ir 2000. gadā izdotā grāmata “Nākotnes apsolījums” (“The Promise of the Future”), kas detalizēti skaidro, ko Bībele māca par nākotni, kā arī 2015. gadā izdotā grāmata “Ar Savu Garu un Vārdu: Kā Kristus ceļ Savu draudzi” (“By His Spirit and Word: How Christ Builds His Church”).

Dr. Venemā ir precējies ar Nensiju un viņiem ir 4 bērni. Kopš 1999. gada Baltijas Reformātu teoloģijas seminārā profesors ir mācījis vairāk kā 7 reizes.

PIETEIKŠANĀS:

Uz kursu laipni aicināti arī klausītāji, kas nav semināra studenti.
Dalības maksa klausītājiem – 14 EUR (ietver izdales materiālus un kafijas pauzes).
Lūdzam iepriekš pieteikties pie Jāņa Pērkona, tālr. 26356030, e-pasts: janis@brts.edu.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published.